Hírek archívum

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. július 14-ei száma

Július 10. és 14. között tartják Nyíregyházán a Szélrózsa Evangélikus Ifjúsági Találkozót.

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. július 7-ei száma

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. június 30-ai száma

10 és 18 év közötti fiatalok számára gyülekezeti ifjúsági tábort szervezünk a Rábcakapi Evangélikus Ifjúsági Központban 2024. július 17. szerda és 20. szombat között.

Hunyadi óvodánk óvodapedagógust keres. Várják a jelentkezéseket július 10-éig: ovoda@hunyadisopron.hu

Szeptember 26. és 29. között tartják a bajor-magyar testvérkapcsolati találkozót, amire gyülekezetünkből is tervez indulni egy csoport. Várjuk a jelentkezéseket!

Az Eötvös gimnáziumban online kvíz készült soproni evangélikus helyszínekről: https://kahoot.it/solo/?quizId=dfae065c-…

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. június 23-ai száma

A templomi perselyekre ragasztott qr-kódok segítségével is fizethető a perselypénz, egyházfenntartói hozzájárulás vagy adomány.

Múzeumunk rendszeres nyitva tartással várja a látogatókat: hétfőn és szerdán 8 és 12, majd 13 és 15 óra között, szombaton és vasárnap 14 órától 18 óráig.

A Soproni Evangélikus Gyűjtemények is csatlakozik a Múzeumok éjszakája rendezvényhez, június 22-én, szombaton színes programokkal várunk mindenkit a gyülekezeti házban!

2024-ben is tartunk napközi gyerektábort az általános iskolás korosztály számára: július 1. és 5. között, valamint 7-én A Szeretet útján címmel. Várjuk a jelentkezéseket!

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. június 16-ai száma

Most vasárnap tanévzáró gyerek-istentiszteletet tartunk. Szeretettel várjuk a családokat vasárnap 9 órakor a gyülekezeti ház nagytermében!

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. június 9-ei száma

A következő „Tízórai”-istentiszteletet június 2-án tartjuk, ezúttal teaházzal. Mindenkit szeretettel várunk!

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. június 2-ai száma

Újra tartunk gyülekezeti könyvvásárt: most vasárnap délelőtt, a templom előterében. Mindenkit szeretettel várunk!

A Fifi-kör (fiatal ifi) következő alkalmát most szombaton 9.30-kor tartjuk. Várjuk az általános iskolás gyerekeket!