Adventi ház készítése

Adventi ház készítése Gyerekek, családok adventi házat készíthetnek ennek a leírásnak a segíGyerekek, családok adventi házat készíthetnek ennek a leírásnak a segítségével, a celldömölki gyülekezet jóvoltából.tségével, a celldömölki gyülekezet jóvoltából.

A ház falait ábrázoló két képet egyszerű vagy vastagabb papírra érdemes kinyomtatni.

Az igéket ábrázoló képet pauszpapírra érdemes kinyomtatni, figyelve arra, hogy az egyes igék mérete megfeleljen az ablakok méretének.

Színezzétek ki a ház falait!

Ragaszthattok rá átlátszó fóliát, hogy erősebben tartson. Ez a lépés kihagyható, ha elég vastag papírra nyomtattátok a képeket.

Vágjátok ki az ablaknyílásokat! Erre kérjétek meg szüleiteket, nehogy elvágjátok a kezeteket. Figyeljetek rá, hogy merre nyílnak az ablakok!

Vágjátok ki a két elkészült házdarabot!

Ragasszátok össze a két ádventi házdarabot a fülekkel! Az elkészült házba esténként egy kis lámpát vagy meggyújtott teamécsest lehet tenni (óvatosan, nehogy meggyulladjanak a papírlapok), és így az aznap kinyitott ablakban jól olvasható lesz az aznapi ádventi ige. Isten áldja meg karácsonyra készülésünket! Jó munkát kívánunk mindenkinek.Adventi ház készítéseEzt a képet pauszpapírra érdemes kinyomtatni, figyelve arra, hogy az egyes igék mérete megfeleljen az ablakok méretének.Ezt a képet egyszerű vagy vastagabb papírra érdemes kinyomtatni.Adventi ház készítéseAdventi ház készítéseAdventi ház készítéseAdventi ház készítése