Alkalmak a következő héten

Időpont Helyszín Német Megjegyzés
baba-mama kör
ifiterem (Templom utca 12.)

Édesanyák és kisgyerekeik alkalma beszélgetéssel egy-egy téma kapcsán, énekléssel, bibliai történetekkel, bábozással, teázással, sütizéssel, játékkal és nevetéssel. Érdeklődni lehet: bmksopron [@] gmail [.] com

bibliaóra
kisterem

Egyórás alkalom bibliaolvasással, magyarázattal, beszélgetéssel, imádsággal. Az idén az 1. korinthusi levelet tanulmányozzuk. Minden korosztály számára.

női imaóra
klubszoba

Szeretettel hívjuk Nőtestvéreinket, hogy együtt gyakoroljuk a közbenjáró imádság szolgálatát, és megtapasztalhassuk a közösségi imádkozás erejét a gyülekezetben és személyes életünkben is.

barkácskör
társalgó

A résztvevők ajándéktárgyakat, dísztárgyakat készítenek. Alkalmaik nagyon vidámak, fontos részük a beszélgetés. Kortól és nemtől függetlenül mindenkit szeretettel várnak!

ifi
nagyterem

13 –18 éves fiataloknak.

nőslénykör (férfi beszélgetőkör)
klubszoba

Húszas, harmincas, negyvenes éveikben járó nős férfiak, zömmel családapák gyűlnek össze havonta, hogy beszélgessenek házasságról, munkáról, Istenről, apai szerepről, közösségekről.