Temető

TemetőnkGyülekezetünk évszázadok óta tart fenn temetőt. A soproni evangélikus temető a Balfi út 135. szám alatt található.

Temetkezésre, sír bérlésére van lehetősége evangélikusoknak és nem evangélikusoknak egyaránt. Hagyományos sírok, kripták, urnasírok és urnafalfülkék is bérelhetők.

Sírbérlettel kapcsolatos információért, temetési ügyintézés miatt, befizetéssel, behajtási engedéllyel kapcsolatban egyaránt a gyülekezeti házunkban működő pénztárat keressék hétfőtől csütörtökig délelőtt 8 és déli 12 óra között: 9400 Sopron, Színház u. 27., I. emelet. +36-99/523-002 sopron[kukac]lutheran.hu

2021. október 30-án, 31-én és november 1-jén temetőnk hosszabban, 7 órától 21 óráig tart nyitva. Október 15-étől november 5-éig a teljes nyitva tartási idő alatt munkatársaink ügyeletet tartanak, kérjük, keressék meg őket a temetői irodában adategyeztetés érdekében.

2021. november 1-jén, hétfőn magyar nyelvű áhítatot tartunk, 17 órakor a balfi temetőben, 18 órakor a soproni evangélikus temetőben. A feltámadás reménységében, együtt emlékezzünk halottainkra!