Hírek archívum

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. március 31-ei száma

Szeretettel hívunk mindenkit nagycsütörtöki, nagypénteki és nagyszombati ünnepi istentiszteleteinkre!

Szeretettel hívunk mindenkit húsvétvasárnapi és húsvéthétfői ünnepi istentiszteleteinkre!

Március 28-án, nagycsütörtökön délelőtt 9.30-kor megelevenítjük a széder-esti vacsorát, és felidézzük, mit mondott és tett Jézus nagycsütörtökön. Jelentkezést kérünk március 24-éig.

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. március 24-ei száma

Ebben az évben is tartunk hajnali istentiszteletet március 31-én, húsvétvasárnap, 5.45-kor!

2024-ben is tartunk napközi gyerektábort az általános iskolás korosztály számára: július 1. és 5. között, valamint 7-én A Szeretet útján címmel. Várjuk a jelentkezéseket!

A következő „Tízórai”-istentiszteletet április 7-én tartjuk. Mindenkit szeretettel várunk!

10 és 18 év közötti fiatalok számára gyülekezeti ifjúsági tábort szervezünk a Rábcakapi Evangélikus Ifjúsági Központban 2024. július 17. szerda és 20. szombat között.

A Harkai Katolikus Karitász különleges fiataljai Jézus szenvedéstörténetét adják elő templomunkban március 22-én, pénteken 18 órakor.

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. március 17-ei száma

A tisztújítás második fordulójának eredményei elolvashatóak. Március 24-én, virágvasárnap 7.45 és 11.30 között felügyelőválasztást tartunk.

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. március 10-ei száma

Múzeumunk októbertől márciusig előzetes bejelentkezés alapján fogad látogatókat. Kérjük látogatási szándékukat a sopron.gyujtemenyek@lutheran.hu e-mailcímen jelezzék!

A Back Mindenkinek Fesztivál keretében hangverseny lesz templomunkban március 16-án, szombaton 18 órakor, orgonál Kuzsner Péter és Róth Márton.

Március 10-én, vasárnap könyvvásárt tartunk, rendhagyó módon a gyülekezeti házban, a gyerek-istentisztelethez kapcsolódóan.

Március 10-én, vasárnap a gyerek-istentisztelethez csatlakozóan teaházat tartunk. Szeretettel várjuk a családokat!

Március 9-én, szombaton 8 és 12 óra között jótékonysági ruhavásárt tartunk a nagyteremben. Mindenkit szeretettel várunk!