Hírek archívum

Vasárnap újra tartunk teaházat a 9 órakor kezdődő gyerek-istentisztelet után. Szeretettel várjuk a családokat!

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. április 14-ei száma

2024. április 21-én, vasárnap a 10 órakor kezdődő istentisztelet keretében konfirmációi jubileumot tartunk, hívjuk az 1964, 1974 és 1999 években konfirmáltakat.

A szeptemberben iskolát kezdő gyerekek szülei beiratkozáskor választhatják az evangélikus hit- és erkölcstant. Mindenkit szívesen látunk az evangélikus hittancsoportokban!

Szombaton 8.30-kor gyülekezetünk tagjainak egy csoportja rendezi a növényeket a gyülekezeti ház mögötti rézsűn, várják önkéntesek csatlakozását.

A Hunyadi János Evangélikus Óvodában a 2023/24-es nevelési évre április 17. és 22. között az intézmény honlapjáról (hunyadi.sopron.hu) elérhető felületen lehet regisztrálni. Április 23. és 24.

2024-ben is tartunk napközi gyerektábort az általános iskolás korosztály számára: július 1. és 5. között, valamint 7-én A Szeretet útján címmel. Várjuk a jelentkezéseket!

2024 áprilisában és májusában több koncertnek is adunk helyet.

A Fifi-kör (fiatal ifi) következő alkalmát szombaton 9.30-kor tartjuk. Várjuk az általános iskolás gyerekeket!

10 és 18 év közötti fiatalok számára gyülekezeti ifjúsági tábort szervezünk a Rábcakapi Evangélikus Ifjúsági Központban 2024. július 17. szerda és 20. szombat között.

Múzeumunk októbertől áprilisig előzetes bejelentkezés alapján fogad látogatókat. Kérjük látogatási szándékukat a sopron.gyujtemenyek@lutheran.hu e-mailcímen jelezzék!

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. április 7-ei száma

A következő „Tízórai”-istentiszteletet április 7-én tartjuk. Mindenkit szeretettel várunk!

Szeretettel hívunk mindenkit húsvétvasárnapi és húsvéthétfői ünnepi istentiszteleteinkre!

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. március 31-ei száma

Ebben az évben is tartunk hajnali istentiszteletet március 31-én, húsvétvasárnap, 5.45-kor!

Március 28-án, nagycsütörtökön délelőtt 9.30-kor megelevenítjük a széder-esti vacsorát, és felidézzük, mit mondott és tett Jézus nagycsütörtökön. Jelentkezést kérünk március 24-éig.

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. március 24-ei száma

Szeretettel hívunk mindenkit nagycsütörtöki, nagypénteki és nagyszombati ünnepi istentiszteleteinkre!