Megújuló gyülekezeti honlap

Kedves Látogatónk! Ezúton értesítünk mindenkit, hogy gyülekezeti honlapunk megújul. Nemcsak kinézetében lett más, hanem funkcionalitásában is gazdagabb, megoldásaiban is innovatívabb. Részletekért kattintson a hír címére.

Újragondolt információelosztás, új megjelenés, WCAG 2.0, körültekintőbb akadálymentesítés, reszponzív felület, felhasználó- és keresőbarát linkek, közösségi oldalak integrálása, események nyilvántartása és naptár, valamint sok egyéb motorháztető alá rejtett újítás.

A galérai korábbi képei, mint megszokott és kedvelt funkció az átállás miatt még nem érhető el.

Új lehetőségekkel is bűvül az oldal, amik reményeink szerint még használhatóbbá teszik a honlapot. Ilyenek a

• keresőszolgálatás, és a
  • honlaptérkép

Természetesen ezen a területeken sem vagyunk restek, a fejlesztések folynak, hogy miharabb teljes funcionalitással köszönthessük az idelátogatókat.

Bízunk abban, hogy a megújuló honlapunk jobban kielégítik a Kedves Látogatók igényeit!