Pünkösdi istentiszteletek

Pünkösdi istentiszteletek:

Pünkösdvasárnap 8 és 10 órakor magyar, 9 órakor német nyelvű istentisztelet a templomban.

10 órakor erdei gyerek-istentiszteletet tartunk a Récényi úti kőfejtőnél lévő réten (az uszoda és a Deákkút között félúton). Kérjük a családokat, hogy plédet vagy gyékényt hozzanak magukkal, és tartsanak legalább 1,5 méteres távolságot a többi családtól. Az alkalom eső esetén elmarad.

15 órakor istentisztelet Balfon.

16 órakor istentisztelet Fertőszentmiklóson.

Pünkösdhétfőn 9 órakor német nyelvű istentisztelet a nagyteremben.

10 órakor magyar nyelvű szabadtéri áhítatot tartunk a gyülekezeti ház előtt, hogy néhány percre együtt megállva ünnepeljünk. Kérjük, legalább 1,5 méteres távolságot tartsanak egymástól. Az alkalom eső esetén elmarad.

Az istentiszteleteken továbbra is csak orrot és szájat elfedő maszkban lehet részt venni. A templomban csak a kijelölt padokban lehet ülni.

Mindenkit szeretettel várunk!