Hírek archívum

A Harkai Katolikus Karitász különleges fiataljai Jézus szenvedéstörténetét adják elő templomunkban március 22-én, pénteken 18 órakor.

Március 28-án, nagycsütörtökön délelőtt 9.30-kor megelevenítjük a széder-esti vacsorát, és felidézzük, mit mondott és tett Jézus nagycsütörtökön. Jelentkezést kérünk március 24-éig.

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. március 17-ei száma

A tisztújítás második fordulójának eredményei elolvashatóak. Március 24-én, virágvasárnap 7.45 és 11.30 között felügyelőválasztást tartunk.

Szeretettel hívunk mindenkit virágvasárnapi, nagycsütörtöki, nagypénteki és nagyszombati ünnepi istentiszteleteinkre!

Szeretettel hívunk mindenkit húsvétvasárnapi és húsvéthétfői ünnepi istentiszteleteinkre!

Ebben az évben is tartunk hajnali istentiszteletet március 31-én, húsvétvasárnap, 5.45-kor!

2024-ben is tartunk napközi gyerektábort az általános iskolás korosztály számára: július 1. és 5. között, valamint 7-én A Szeretet útján címmel. Várjuk a jelentkezéseket!

A következő „Tízórai”-istentiszteletet április 7-én tartjuk. Mindenkit szeretettel várunk!

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. március 10-ei száma

Múzeumunk októbertől márciusig előzetes bejelentkezés alapján fogad látogatókat. Kérjük látogatási szándékukat a sopron.gyujtemenyek@lutheran.hu e-mailcímen jelezzék!

A Back Mindenkinek Fesztivál keretében hangverseny lesz templomunkban március 16-án, szombaton 18 órakor, orgonál Kuzsner Péter és Róth Márton.

Március 10-én, vasárnap könyvvásárt tartunk, rendhagyó módon a gyülekezeti házban, a gyerek-istentisztelethez kapcsolódóan.

Március 10-én, vasárnap a gyerek-istentisztelethez csatlakozóan teaházat tartunk. Szeretettel várjuk a családokat!

Március 9-én, szombaton 8 és 12 óra között jótékonysági ruhavásárt tartunk a nagyteremben. Mindenkit szeretettel várunk!

A Hunyadi iskolába az ősszel induló első osztályokba március 13. szerda és 15. péntek között lehet regisztrálni az iskola honlapján.

Március 5-én, 6-án és 7-én, kedden, szerdán és csütörtökön 18 órakor böjti evangelizációs sorozatot tartunk, igét hirdet Gömbös Tamás nemeskér-szakonyi lelkész.

Gyülekezeti hírlevelünk 2024. március 3-ai száma

71 éves volt. Temetését március 6-án, szerdán tartjuk. A szertartás 13 órakor kezdődik az evangélikus templomban, majd 14 órakor folytatódik a régi Szent Mihály-temetőben.