Temető

TemetőnkGyülekezetünk évszázadok óta tart fenn temetőt. A soproni evangélikus temető a Balfi út 135. szám alatt található.

Temetkezésre, sír bérlésére van lehetősége evangélikusoknak és nem evangélikusoknak egyaránt. Hagyományos sírok, kripták, urnasírok és urnafalfülkék is bérelhetők.

Sírbérlettel kapcsolatos információért, temetési ügyintézés miatt, befizetéssel, behajtási engedéllyel kapcsolatban egyaránt a gyülekezeti házunkban működő pénztárat keressék hétfőtől csütörtökig délelőtt 8 és déli 12 óra között: 9400 Sopron, Színház u. 27., I. emelet. +36-99/523-002 sopron[kukac]lutheran.hu

Halottak napja előtt temetőnk 2023. október 28. szombattól november 1. szerdáig naponta 7-től 21 óráig tart nyitva.