Alkalmak a következő héten

Időpont Helyszín Német Megjegyzés
magyar nyelvű istentisztelet
templom

A hónap 1. vasárnapján úrvacsorás.

gyerek-istentisztelet
nagyterem

Csecsemőkortól 12 éves korig hívjuk a gyerekeket, szüleiket és testvéreiket erre az istentiszteletre, a legkisebbeknek az igehirdetéssel párhuzamosan mocorgó foglalkozás.

német nyelvű istentisztelet

A hónap 2. vasárnapján úrvacsorás

magyar nyelvű istentisztelet csatlakozó úrvacsorával

A hónap 3. vasárnapján úrvacsorás

istentisztelet
balfi templom (Sopron-Balf, Fő utca)

A hónap 3. vasárnapján úrvacsorás

istentisztelet
fertőszentmiklósi református imaház (Fertőszentmiklós, Petőfi Sándor utca 62.)

(a nagyünnepek első napján úrvacsorás)

baba-mama kör
ifiterem (Templom utca 12.)

Édesanyák és kisgyerekeik alkalma beszélgetéssel egy-egy téma kapcsán, énekléssel, bibliai történetekkel, bábozással, teázással, sütizéssel, játékkal és nevetéssel. Érdeklődni lehet: bmksopron [@] gmail [.] com

szerdai bibliaóra
kisterem

Egyórás alkalom bibliaolvasással, magyarázattal, beszélgetéssel, imádsággal. Az idén János leveleit tanulmányozzuk. Minden korosztály számára.

Wochenpredigt
nagyterem
női imaóra
klubszoba

Szeretettel hívjuk Nőtestvéreinket, hogy együtt gyakoroljuk a közbenjáró imádság szolgálatát, és megtapasztalhassuk a közösségi imádkozás erejét a gyülekezetben és személyes életünkben is.

barkácskör
társalgó

A résztvevők ajándéktárgyakat, dísztárgyakat készítenek. Alkalmaik nagyon vidámak, fontos részük a beszélgetés. Kortól és nemtől függetlenül mindenkit szeretettel várnak!

Glaubensgesprächskreis
lelkészi hivatal
ifi
ifiterem (Templom utca 12.)

13 –18 éves fiataloknak.