Nagyifi

Hosszú kihagyás után 2009. februárban szerveztük meg újra a megkonfirmált fiatalok közösségi alkalmát. Korcsoportunk tehát a 13-18 éves fiatalok.
A péntek esténként 18.30-kor kezdődő alkalomra 20-25 fiatal jár rendszeresen, akik egy nagyon vidám, nyitott közösség, s mára már a szabadidős programjaikat is többnyire együtt töltik.
Péntek este közös étkezéssel kezdjük az együttlétünket (ezalatt kötetlen beszélgetések zajlanak), majd egy vidám éneklés után tartalmas beszélgetés és játék következik. Az ifit imádsággal zárjuk.
A beszélgetéseink témája az idei évben:
Kapcsolataink megerősítése – megerősödés kapcsolataink által.
21 óráig vagyunk együtt, de péntek lévén, gyakran tovább maradnak az ifjak.

A tanévben a pénteki ifik rendszeresek, de vannak ezen kívül is évenkénti közös alkalmaink: szilveszteri parti, kirándulások, nyári táborok, és testvérkapcsolatunk német valamint finn fiataljaival való találkozások.

Az ifi vezetői: Mátisné Schlögl Patrícia és Tóth Károly István
Találkozók időpontja: minden péntek 18.30-21 óráig
Helyszín: Sopron, Templom u. 12. fsz.3.